Вічні посилання: варто чи ні?

З тих часів, коли кількість посилань на сайт, чи певну сторінку стали впливати на її позиції у результатах пошуку, пройшло багато часу. Обмін посиланнями між сайтами суміжної тематики - не новинка. На допомогу прийшли сервіси, котрі дозволяють автоматично розміщати посилання на інших сайтах. І у нас з вами два варіанти розміщення: оренда на деякий час, допоки ми платимо, та на завжди, заплативши лише один раз. З щоденною платою за розміщення посилання все зрозуміло: коштує це копійки, посилання в межах однієї біржі посилань, його легко купити. А що ж з так званими вічними посиланнями? Чи дійсно вони вічні? Давайте розберемось.

Посилання вічні?

Кожен оптимізатор, котрий хоче наростити вагу власного сайту завдяки купівлі посилань, задає собі питання: а чи дійсно посилання вічні? Вічність посилань поняття відносне. Воно існуватиме доти, доки буде працюючим сайт чи сторінка, на котрій ваше посилання розміщене. Тож, у випадку купівлі посилання, варто обирати перевірений та надійний ресурс.

Вічні посилання вигідні?

З точки зору витрати фінансів, все залежить від ваших вмінь та навичок оцінки сайту, де ви збираєтесь купити посилання. Так, спочатку ви вкладаєте кругленьку суму за розміщення посилання на ваш сайт/інтернет-магазин у статті, новині, чи іншому тексті. За ці гроші ви можете щоденно орендувати посилання протягом кількох місяців, але, купивши вічне посилання, ви платите один раз і отримуєте результат протягом місяців, років та навіть десятиліть.

Однією з головних переваг купівлі вічного посилання є також і те, що сторінка на сайті, на котрому ви купили посилання, з часом “набирає вагу” і результат від купленого раніше посилання з кожним місяцем зростає. Тобто, купивши сьогодні посилання на молодому сайті за малі гроші, за рік, ви отримаєте посилання на розкрученому ресурсі за ту ж ціну, не доплачуючи абсолютно нічого.

Де розмістити вічне посилання?

Вічне посилання можна розмістити на сайті livepluse.com. У нас ви можете замовити статтю на будь-який смак: новину, огляд, інтерв’ю та інші. Тему можуть запропонувати наші читачі, або ж ви самі. Ми створимо на 100% унікальний текст з посиланням на ваш сайт, інтернет- магазин, інтернет-візитку. Це дасть позитивний результат не тільки у вигляді покращення іміджу вашої компанії, збільшення продажів товарів чи послуг, а і підвищить позицію сайту у видачі та цінність в очах пошукових систем.

Щоб купити вічне посилання, телефонуйте до нас за номерами, вказаними в контактній інформації. Не зволікайте, ми вже чекаємо на ваш дзвінок.