LIVE Plus - крок назустріч майбутньому медіа

LIVE Pluse - це перший в Україні широкоформатний масштабний україномовний блог-портал з новітніми технологіями подачі матеріалів, надшвидкою системою коментарів та повною синхронізацією з соцмережами. LIVE Pluse інформує про найновіше й найактуальніше, захоплює і надихає.

 

LIVE Pluse - це портал для всіх: для молодих талановитих журналістів і блогерів, які хочуть ділитися своїми враженнями й думками з усім світом; для цікавих і допитливих молодих людей, які хочуть знати все і про все; для людей бізнесу, які хочуть розповісти про себе і свої успіхи.

На сайті livepluse.com можна легко опублікувати свою власну статтю, новину чи есе, розмістити посилання на свій сайт, рекламу, або просто корисну інформацію. Читачі LIVE Pluse мають можливість підписатися на блог, читати і коментувати матеріали різних авторів, голосувати за них, розповідати друзям з соцмереж про цікаві статті на нашому порталі. На LIVE Pluse для всіх читачів доступна функція багаторівневого коментування.

Крім того, LIVE Pluse має власні групи в соціальних мережах, де постять найцікавіші матеріали. Наші пости завжди набирають величезну кількість лайків і репостів.

LIVE Pluse відкриває великі перспективи і надає безліч різноманітних послуг. Крім безкоштовних публікацій молодим авторам, ми даємо можливість рекламодавцям замовляти у нас і публікувати власні статті рекламного змісту з посиланнями. Таким чином, LIVE Pluse - це не тільки блог, це рекламний майданчик.

Статті, написані нашими авторами для реклами різного роду бізнесу, відрізняються високою якістю виконання, оригінальністю і стовідсотковою унікальністю. Рекламні статті від LIVE Pluse не містять позначок про рекламу, і тому їх охоче читають. Інформація про товари у всіх матеріалах подається завуальовано, і завдяки цьому найкраще впливає на читачів. Крім того, в тексті нашої статті ви можете розмістити посилання на свій сайт, яке просуватиме його, та приводити до вас нових клієнтів.

Щоб опублікувати власну статтю, заходьте на сайт livepluse.com, і тисніть кнопку "Створити новину". Заповніть всі запропоновані поля, і після модерації ваша стаття з'явиться на нашому порталі.

Щоб замовити статтю, або інший рекламний матеріал від LIVE Pluse, достатньо оформити замовлення онлайн, написати нам на пошту, або ж просто зателефонувати нашому менеджеру.