Статейне просування сайту: способи та переваги

Одним із способів просування сайту в мережі Інтернет, є так зване статейне просування. Його суть полягає в розміщенні статей на сайтах-донорах. Таким чином, приплив читачів і клієнтів відбувається через органічний пошук в пошукових системах. Для проведення статейного просування вам необхідно регулярно самому створювати статті для сайтів, або довірити це професіоналам.

Статті можна розміщувати на сторонніх ресурсах з посиланням на ваш власний сайт. В такому випадку піднімається рівень його цитування, і відбувається приплив потенційних клієнтів з іншого сайту на ваш.

Головним критерієм вибору ресурсу для розміщення матеріалу є те, що він повинен мати схожу тематику з вашою, або хоча б містити рубрику статей, яка підходить вам. З розміщенням статей з посиланнями на інших сайтах, ви отримуєте не тільки постійний приплив нових клієнтів, але й вічне посилання на свій сайт.

У статейному просуванні важлива регулярність публікацій матеріалів. Якщо ви розміщуєте тематичні статті, огляди, прес-релізи, інтерв'ю, важливо робити це регулярно. Складіть собі контент-план і контент-календар, і дотримуйтесь його. Регулярність публікацій важлива тому, що пошукові системи з підозрою ставляться до того, що в один тиждень ви отримали допустимо 100 посилань на свій сайт, а потім протягом двох місяців - жодного. Найкраще робити по кілька посилань зі статей в тиждень. Рівномірне зростання вашого сайту в очах пошукових систем виглядає більш природно і краще сприймається ними.

Давайте розглянемо, як відбувається приплив користувачів і клієнтів на ваш сайт за допомогою розміщення статей на чужому сайті.

Якщо ви власник бізнесу, у вас є своя компанія або фірма, чиї товари або послуги ви хотіли б прорекламувати, ви можете замовити написання статті на сайті з великою кількістю відвідувачів, наприклад, на нашому. У нас є різні рубрики, і для вас знайдеться відповідна. Читачі побачать вашу статтю і будуть знайомитися з нею, а значить отримають той посил, який ви хочете передати. Крім того, посилання на ваш сайт, дозволить їм перейти на вашу сторінку або інтернет-магазин.

Таким чином, статейне просування не тільки технічно збільшить вагу вашого сайту в очах пошукових систем, але і принесе нових клієнтів, які в перспективі можуть стати вашими постійними.

Щоб замовити статейне просування, достатньо просто подзвонити нам.